خرید اپل تی وی

آینده صنعت تلویزیون درست همینجاست.

برنامه های گسترده ماهیت نسل جدید تلویزیون ها هستند.تا جایی که بخاطر دارید، که قبلا از طریق نرم افزار ها بر روی گوشی و کامپیوتر به صورت هوشمند به تماشای برنامه های تلویزیون می نشستیم. اکنون با وجود Apple TV ، نرم افزار ها تلویزیون ها را به دستگاه مستقلی تبدیل کرده اند که به شما اجازه انتخاب محتوا و تعیین زمان دقیق برنامه ای که می خواهید تماشا کنید را می دهد.این محصول بر پایه پلتفرم قدرتمند نرم افزاری به نام tvOS ساخته شده است که شما را قادر به تعامل با روش های کاملا جدید با تلویزیون خود میکند. مثلا به Siri بگویید که فیلم یا برنامه تلویزیونی که الان با حس و حال شما یکی است پیدا کند ویا با انتخاب هوشمند برنامه ها اتاق شما را به اتاق بازی ،کارگاه تناسب اندام و یا کلاس درس تبدیل کند . شما با محصول جدید ما ، Apple TV آشنا شدید، تعریفی به تمام معنا از تلویزیون های نسل جدید.

تماشای تیزر تبلیغاتی اپل تی وی 3

سرگرمی

تمام سرگرمی هایی که Apple TV ارائه میدهد

فیلم های iTunes و برنامه های تلویزیونی، Netflix و Hulu، ABC و Disney، HBO و SHOWTIME، مسابقات ورزشی زنده، اخبار و خیلی چیزهای دیگر در Apple TV قابل مشاهده اند. برای هر بخش از برنامه ها که ارزش دیده شدن دارند ، یک نرم افزار موجود است.

بازی ها و امکانات بیشتر

برنامه‌ها و بازی‌ها بر روی تلویزیون . این واقعا معرکه است.

به چیزهای بزرگ فکر کنید.بازی های هیجان انگیز در کنار برنامه هایی که به شما اجازه می دهند تا خانه ی خود را دوباره طراحی کنید یا برای خانه ای جدید خرید کنید.تجربه بازی های چند نفره که مفهوم جدیدی از دور همی خوانوادگی ایجاد میکند. سرویس App Store تلویزیون شما حاوی هزاران برنامه است و همیشه در حال بروز رسانی می باشد .

در مورد سرویس App Store در Apple TV بیشتر بیاموزید


تکنولوژی محبوب کاربران سرانجام در Apple TV.

با ظهور iPhone و iPad، بسیاری از نوآوری ها و جدیدترین فناوری ها بر روی صفحه نمایش ها ی کوچکی متمرکز شده اند که به راحتی در جیب ها جا می شوند و در دست ها قرار می گیرند. اکنون زمان آن رسیده که همان تکنولوژی در نمایشگرهای بزرگ به اشتراک گذاشته شود تا تجربه ای نوآورانه همانند سابق داشته باشیم. با Apple TV وسیستم عامل tvOS، رابط کاربری دوباره طراحی شده و کنترل از راه دور Siri، تا این زمان هیچ تلویزیون دیگری با این ویژگی ها وارد بازار نشده است.

طراحی دوباره رابط کاربری

تجربه ای از تلویزیون که تا کنون مشابه آن را نداشته اید.

صفحه نمایش تلویزیون در منزل از شما فاصله دارد. به همین دلیل تجربه استفاده از Apple TV طوری می باشد که شما حس میکنید به طور مستقیم با آن در ارتباط هستید و نمی بینید.

در مورد تجربه های Apple TV بیشتر بیاموزید


سطح لمسی

با فشار دادن زیاد دکمه‌های تلویزیون خداحافظی کنید و با Swipe آشنا شوید.

قابلیت لمسی، چگونگی تعامل ما با گوشی‌هایمان را برای همیشه تغییر داد. اکنون این قابلیت به کنترل از راه دورهم رسیده است. از انگشت شست خود در سطح لمسی کنترل از راه دور Siri برای پیمایش، انتخاب و هدایت صفحه‌ی تلویزیون به راحتی استفاده کنید.

راجع به تجربیات Apple TV بیشتر بیاموزید
ویژگی های جدید برای داشتن تجربه‌ای بهتر از Apple TV.

اکنون تمامی آنچه که می خواهید تماشا کنید، در یک برنامه گنجانده شده است. شما می توانید به تماشای مسابقات زنده فقط با یک درخواست از Siri بنشینید و همه بروز رسانی ها بصورت خودکار بر روی Apple TV خود اعمال کنید.

مشاهده ویژگی های جدید در Apple TVکنترل از راه دور Siri باصفحه لمسی، نرم افزارها و بازی‌ها و تجربه ای جذاب .

خرید