‏iWork‏

اسناد، صفحات گسترده و ارائه ها
با ترکیب بهترین ایده‌ها


نرم افزارهای Pages، Numbers و Keynote بهترین شیوه برای ایجاد یک کار شگفت انگیز و فوق‌العاده هستند. در حال حاضر با انتشار نسخه بتا همراه با ویژگی جدید همکاری (collaboration)، شما و گروهتان می توانید سند، صفحه گسترده محاسباتی یا سخنرانی را در همان لحظه با یکدیگر در Mac، iPad یا iPhone ویرایش نمایید. حتی قادرید در کامپیوترهای PC با استفاده از iWork و البته از طریق iCloud فایل های خود را اصلاح کنید.

Pages

نتیجه ای
از هر لحاظ شگفت‌ انگیز

برنامه Pages به شما این امکان را می دهد تا بدون هیچ دردسری اسنادی با ظاهر عالی ایجاد نمایید. یک قالب جذاب را انتخاب کرده و سپس از ابزارهای قدرتمند برای افزودن تصویر، ویدئو، شکل یا نمودار استفاده کنید. ایجاد یک متن زیبا برای خواندن تا به حال هرگز آسان‌ تر از این نبوده است.

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Pages

Numbers

صفحات محاسباتی با خروجی نهایی فوق‌العاده

یک صفحه محاسباتی نباید مانند یک دفتر کل به نظر برسد. به همین دلیل برنامه Numbers به جای یک صفحه خط کشی شده، صفحه ای خالی را به شما برای نقطه شروع ارائه می دهد که موجب افزودن آسان نمودارهای جذاب، جدول ها و تصاویری که یک مظهر آشکار از داده های شماست، می گردد.

اطلاعات بیشتر در مورد Numbers

Keynote

ارائه ای
بی نظیر

با نرم‌افزار Keynote ایجاد و ارائه اسلایدشوهای برجسته آسان است. فقط کافیست ارائه ای که می خواهید داشته باشید را تصور کنید. ابزارهای گرافیکی قدرتمند به شما امکان طراحی اسلاید های زیبا با تغییرات چشم گیر سینمایی را می دهند تا به ایده‌هایتان جان ببخشید.

اطلاعات بیشتر در مورد Keynote

با سرویس iWork for iCloud
تمام کارهای خود را از طریق وب انجام دهید.


با برنامه های Pages، Numbers، Keynote مربوط به iCloud، شما و تیمتان می توانید به تمام اسناد در مرورگرهای وب Mac یا PC دسترسی داشته و آن‌ها را ویرایش کنید. فقط وارد حساب کاربری خود در سایت iCloud.com شوید، مرورگر را باز کرده و کار را آغاز کنید. چه همکاران شما در آن سوی شهر باشند و چه در دیگر نقاط جهان؛ این برنامه به طور شگفت آوری مفید و کارآمد است.

استفاده از iWork for iCloud

iWork برای iCloud با Safari 6.0.3 یا نسخه های جدیدتر، Chrome 27.0.1 یا نسخه های جدیدتر، Internet Explorer 10.0.9 یا نسخه های جدیدتر سازگار است و کار می کند.