Pages

اسنادی جدا از هم
که با یکدیگر ایجاد می شوند.برنامه Pages پردازشگر قدرتمند کلمات است که به شما اجازه می‌ دهد اسنادی با ظاهری زیبا و محتوایی زیباتر برای کاربر خلق کنید. اکنون با انتشار نسخه بتای جدید با ویژگی‌ هایی برای همکاری، گروه شما می‌تواند سریعاً بر روی iPhone، iPad یا Mac و حتی بر روی کامپیوتر خانگی با استفاده از iWork for iCloud با یکدیگر همکاری داشته باشد.


Collaboration BETAهمکاری با تمام اعضای تیم
بدون محدودیت مکانی

برنامۀ Pages به شما این امکان را می ‌دهد تا با فرد یا افرادی جهت ایجاد یا ویرایش اسناد همکاری کنید. چه همکاران شما در آن سوی شهر و چه در دیگر نقاط جهان باشند، می توانید به صورت همزمان بر روی یک پروژه کار کنید.
مشاهده تغییرات در همان لحظه

برنامه Pages شما را قادر می سازد تا تغییراتی که همکارانتان بر روی یک سند ایجاد کرده اند را بخوانید و همچنین به آن ها اجازه مشاهده پروژه شما را هنگام کار می دهد. با انتخاب اسم هر شخص در لیست همکاری (collaborator list) به سادگی می توانید موقعیت فعلی پروژه آن ها را بررسی کنید.


همکاران خود را ببینید.

شما در حین ویرایش می‌ توانید از طریق فهرستی جداگانه، به سرعت افرادی که در ارائه شما مشارکت دارند را ببینید.همکاری گروهی بدون در نظر گرفتن دستگاه مورد استفاده

شما فقط در یک مکان و با یک دستگاه کار نمی کنید. همین امر در مورد برنامه Pages هم صدق می‌کند؛ بنابراین سندی که گروه شما با استفاده از یک Mac یا iPad ایجاد می کند، به صورت مشابه در iPhone و مرورگرهای وب قابل مشاهده است و بالعکس.مشارکت کاربران ویندوز در پروژه

با iWork for iCloud شما و گروهتان می‌توانید به تمام پروژه های خود در هر سیستم Mac یا مرورگرهای وب در کامپیوترهای خانگی دسترسی داشته باشید. فقط کافی است وارد حساب کاربری خود در سایت iCloud.com شوید، برنامه Pages را باز کرده و کار خود را شروع کنید.

به سادگی به نتایج شگفت انگیز برسید.

از همان ابتدا برنامه Pages شما را در یک محیط کاملاً خلاقانه قرار می ‌دهد. این برنامه تمام ابزارهای پرکاربرد را در موقعیت های مناسب بر روی صفحه قرار می دهد. بنابراین انتخاب ظاهر، سفارشی کردن فونت ها، شخصی سازی سبک متن و اضافه کردن جلوه های زیبای گرافیکی آسان شده است و هر کس که روی یک سند همکاری می کند، به همان ویژگی های قدرتمند دسترسی دارد.کار را با قالب های خوش ظاهر آغاز کنید.

از همان آغاز کار از میان 60 قالب زیبا، یکی را انتخاب کرده تا به سند خود ظاهری حرفه ای ببخشید.

روند پیشرفت کار خود را دنبال کنید.

به راحتی می‌ توانید پیشنهادات دیگران را بررسی کرده، تغییرات را نظارت کنید و یا قسمتی از متن ها را علامت بزنید. ویرایش های شما به طور خودکار ذخیره می‌شوند.

به زیبایی ارتباط برقرار کنید.

نمودارها، شکل‌ها و جدول ها را به سند خود اضافه کنید. یک عکس را به محیط صفحه اضافه کرده، اندازۀ آن را تنظیم کنید، آن را بچرخانید و پیش زمینه را حذف کنید. شما می ‌توانید نوشته خود را به صورت خودکار با حالت های مختلف در کنار عکس خود داشته باشید.


سازگار با Microsoft Word

آیا همکاری با فردی که از Microsoft Word استفاده می‌کند امکان پذیر است؟ برنامه Pages یک همکاری بی نظیر را امکان پذیر می‌کند. شما می‌توانید اسناد Pages را به عنوان فایل های Word ذخیره کنید. یا اسناد Word را در keynote باز کرده و آن ها را ویرایش کنید. اغلب ویژگی های پرطرفدار Word نیز پشتیبانی شده اند. اکنون بدون داشتن محدودیت می توانید بر روی پروژه های مشابه با استفاده از برنامه های متنوع کار کنید.

راه هایی بیشتر برای انجام پروژه های تحسین برانگیز

Numbers

برنامه ای برای ایجاد
صفحات محاسباتی زیبا با مشارکت دوستان

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Numbers

Keynote

برنامه ای برای ایجاد
ارائه های حیرت انگیز و به یاد ماندنی

اطلاعات بیشتر در مورد برنامه Keynote