سیاره ما سزاوار بهترین‌هاست.

شرکت اپل در حفظ محیط‌ زیست همان نوآوری را پیش می‌برد که در محصولات خود به‌ کاربرده است. ما در حال ایجاد پروژه‌های جدید انرژی خورشیدی برای کاهش ردپای کربن هستیم. همچنین در تلاش جهت حفظ و نگهداری جنگل‌ها از طریق تولید مواد سازگاربا محیط ‌زیست هستیم. اپل در حال ایجاد یک ‌راه حل اساسی برای بازیافت دستگاه‌ها توسط ربات‌ها می‌باشد.

ربات‌های طراحی ‌شده توسط اپل می‌توانند سالانه 1.2 میلیون گوشی را به قطعات کوچکتر تجزیه کنند. با Liam آشنا شوید.

تیزر تبلیغاتی روبات بازیافت اپل به نام لیام

تغییرات آب و هوایی

استفاده 100 درصدی از انرژی‌های تجدید پذیر هدف والای ماست.

در سال 2015، 93 درصد از انرژی‌های ما از طریق منابع تجدید پذیر تأمین‌ شدند و ما به ‌صورت مداوم، به دنبال راهی برای رساندن این اندازه به 100 درصد هستیم. در سنگاپور، ما توسط بیش از 800 پشت‌بام، در حال تأمین انرژی 32 مگاواتی و در چین، در حال اضافه کردن 170 مگاوات انرژی خورشیدی جهت جبران انرژی استفاده‌ شده در محصولاتمان هستیم. مراکز داده‌ای ما در سراسرجهان، 100 درصد مبتنی بر انرژی‌های پاک هستند که موجب تامین نیروی میلیون ها سرویس iMessages، پاسخ های دریافتی از Siri و آهنگ های دانلود شده از iTunes می گردد.

بیشتر بدانید

پروژه‌ی نیروی خورشیدی در سنگاپور اولین پروژه‌ی نصب و توزیع ‌شده در مقیاس بزرگ می‌باشد که در صدها پشت‌بام گسترش‌یافته است.

منابع

بیش از 99 درصد از کاغذ مصرفی دربسته بندی محصولات ما، از مواد بازیافتی و پایدار هستند.

ما می‌خواهیم مطمئن شویم که حفاظت ما از جنگل‌ها و محیط‌ زیست بیش از استفاده‌ی ما از آن‌ها بوده است. این بخشی از هدف عظیم ماست که استفاده از موادی که از زمین می‌گیریم را به حداقل برسانیم. ما به دنبال راهی برای کاهش یا استفاده مجدد از آب در هر جای ممکن هستیم. در بخش‌های مونتاژ، هیچ ‌یک از مواد زائد به‌ کار رفته شده در iPhone و Apple Watch به محل‌های دفن زباله انتقال داده نمی‌شوند. ما همچنین فرایندی به نامApple Renew ایجاد کرده ایم که به شما اجازه می‌دهد هر دستگاه اپل را در Apple Store بازیافت کنید.

بیشتر بدانید

ما در تلاش جهت حفظ حدود یک‌ میلیون هکتار از اراضی جنگل در سراسر کره زمین هستیم.

تیزر تبلیغاتی

مواد اولیه امن‌تر

حذف جیوه از زندگی روزمره‌تان

سال‌هاست که ما صنعت الکترونیک را به سمت حذف مواد سمی از دستگاه‌ها سوق دادیم. ما جیوه و اسید آرسنیک را از نمایشگرها و بخش لحیم‌ کاری خود برداشته‌ایم. برنامه‌ی Full Material Disclosure (پروژه بازگویی ساختار مواد اولیه) را که در سال 2015 آغاز کردیم، ترکیبات شیمیایی مواد اولیه به‌کار رفته در محصولاتمان را نشان می‌دهد. همچنین عملکرد ما را در کاهش و یا پاک‌سازی مواد سمی بهبود داده است. زمانی که می فهمیم چگونه یک سم را از یک دستگاه یا فرآیند تولید حذف کنیم، آزمایش هایی متوالی برای مطمئن شدن از حذف دائمی سموم انجام می دهیم.

بیشتر بدانید

Apple Watch خالی از جیوه و بریلیوم، مقاوم در برابر شعله برم