iOS 11

قدمی بزرگ برای iPhone.
جهشی مهم برای iPad.

iOS 11 استانداردهای جدیدی را برای پیشرفته ترین سیستم عامل موبایل در دنیا تعیین کرده که iPhone را گوشی بهتری نسبت به قبل می کند و iPad را تواناتر از همیشه می سازد. اکنون این سیستم عامل دریچه جدیدی از امکانات شگفت انگیز واقعیت افزوده را در بازی ها و برنامه ها برای هر دو محصول باز کرده است. با iOS 11 محصولات iPhone و iPad به قدرتمندترین، شخصی ترین و هوشمندترین حالت خود تبدیل شده اند.

iPad.
با روح تازه دمیده شده iOS 11.

iPad همیشه راه و روشی قدرتمند برای کار، بازی و یادگیری بوده است و اکنون حضور iOS 11 آنرا به شکل کاملا جدیدی به دنیای واقعی کشانده است. قابلیت ها و ویژگی های جدید شما را قادر می سازد تا کارهای خود را سریعتر و راحتتر از گذشته به انجام برسانید و موجب می شود تا تجربه شخصی استفاده از iPad بیش از هر زمان دیگری موثر و باب میل شما گردد.

فایلها
هر جا که باشند،در دسترس شما هستند.

برنامه جدیدFiles تمام فایلهای شما را گردآوری می کند. شما می توانید به راحتی به مرور،جستجو و دسته بندی همه فایلهای خود در یک مکان بپردازید و همچنین مکان مخصوصی برای فایلهای اخیرتان در نظر گرفته شده است ؛ نه فقط آنهایی که بر روی iPad دارید بلکه همه فایلهای موجود در نرم افزارها، دیگر دستگاه های iOS، iCloud Drive و سرویس هایی نظیر Box و Dropbox نیز شامل می شوند.

داک جدید،
نوار منوی پایین صفحه
با راهکارهایی توانمند

Dock جدید اکنون از هر صفحه ای قابل دسترس است و یک تغییر بنیادین برای iPad به حساب می آید. بنابراین شما می توانید تنها با کشیدن بر روی صفحه فورا برنامه ها را باز کرده بین آنها جا به جا شوید و با نرم افزارهای مورد علاقه خود آن را شخصی سازی کنید. Dock همچنین به هنگام کار تغییر می کند، نرم افزارهای پیشنهادی مانند آنهایی که اخیرا باز کرده اید و آخرین برنامه ای که بر روی iPhone یا Mac استفاده کرده اید به صورت هوشمندانه در سمت راست داک ظاهر می گردد.

Multitasking از هر جهت بهتر از همیشه.

iOS 11 انجام عملکرد چند وظیفه ای را راحتتر وهوشمندتر از همیشه ساخته است.شما می توانید از طریق منوی داک نرم افزار دوم را باز کنید و در این صورت هر دو برنامه به صورت فعال در Slide Over همانند حالت Split View باقی می مانند.شما می توانید نرم افزار دوم را به بخش Slide Over در سمت چپ بکشید و همچنین می توانید به محیط محبوب App Spaces خود در بخش مجددا طراحی شده App Switcher بازگردید.

ترکیب قابلیت لمسی و
Drag and Drop

با آمدن قابلیت Drag and Drop به iPad شما قادر هستید تا متن،عکس ها و فایلهای خودتان را از یک برنامه به دیگری جا به جا کنید و بدین خاطر که این تکنیک برای صفحه Multi-Touch(چند لمسی) iPad طراحی شده است، حرکت و جا به جایی آنها روان و جادویی صورت می گیرد.شما می توانید یک یا مجموعه ای از هر چیزی را لمس کرده به هر جای صفحه که می خواهید حرکت دهید.

Apple Pencil.
تحقق راههای جدید نشانه گذاری

iOS 11 قلم Apple Pencil را در iPad Proبه محصولی کاربردی تر، توانمندتر با اثراتی طبیعی تر از همیشه مبدل ساخته است. به گونه ای که در تمام جنبه ها نظیر یادداشت برداری، انجام کارها یا خلاقیت سودمندتر است.

نشانه گذاری سریع

اکنون شما می توانید یک فایل PDF یا اسکرین شات را سریعتر و ساده تر نشانه گذاری کنید. گام اول،Apple Pencil خود را بردارید. گام دوم، با استفاده از آن صفحه نمایش را لمس کنید. گام سوم،شروع به نوشتن کنید.به مجموعه این مراحل که شما برای یک دلیل یا هدف خاصی انجام می دهید نشانه گذاری سریع یا (Instant Markup) گفته می شود.

یادداشت برداری سریع

به سادگی با Apple Pencil خود بر روی Lock screen ضربه زده و بدون معطلی شروع به نوشتن کنید. هر چیزی که شما در این حالت خلق می کنید در برنامه Notes ذخیره می گردد.

رسم درون خطی

هنگامی که شما شروع به طراحی یا نوشتن چیزی در Notesمی کنید، متن اطراف آن می تواند به طور خودکار به کناری برود و اکنون واژه های دست نوشته در Notes قابل جستجو می باشند.1 تمام این کارها در دستگاه شما اتفاق می افتد، بنابراین اطلاعات خصوصی شما نیز به همین منوال در همان جا نگه داری می شود همچنین شما می توانید از قابلیت رسم درون خطی در Mail استفاده کنید.

اسکن و امضا

قابلیت جدید Document Scanner در Notes به طور خودکار یک فایل document را حس کرده و اسکن می کند، کناره ها را می چیند و هرگونه کجی و روشنایی زننده ای را حذف می کند. فضاهای خالی را پر کرده و یا با Apple Pencil آنرا امضا کنید، سپس به راحتی ذخیره کرده یا به اشتراک بگذارید.

صفحه کلید QuickType
تایپ کردن به سرعت برق

حروف، اعداد، نمادها و علائم نقطه گذاری اکنون همگی بدون هیچ گونه نیازی به تعویض کیبوردها در یک صفحه کلید می باشند. فقط کافیست با یک ضربه بر روی یک کلید چیزی را که می خواهید به سرعت انتخاب کنید.2

با iOS 11 بر روی iPad
کارهایی به مراتب بیشتر انجام دهید.

ویدیوهای کوتاهی که به شما نشان می دهد چگونه ویژگی های جدید در iOS 11، شما و آیپدتان را تواناتر می سازد، تماشا کنید و با بهره بردن از نکات موجود در این ویدیوها، طرز استفاده از داک کاملا جدید، قابلیت multitasking بهبود یافته، نرم افزار قدرتمند و آسان Files و موارد بیشتر را یاد بگیرید.

تماشای ویدئوها

واقعیت افزوده
نرم افزارهایی که می توانند دنیای شما را تغییر دهند.

iOS بزرگترین پلتفرم واقعیت افزوده است. بازی ها و نرم افزارها اکنون می توانند تجربیات همه جانبه فوق العاده لذت بخش و سیال را به محدوده ای فراتر از صفحه نمایش بکشانند. با بهره مندی از آخرین و جدیدترین فناوری ها در حوزه AR ، شما می توانید به صورت دیجیتال و مجازی دکور خانه خود را مجددا بچینید، به گشت و گذار در شهری که هرگز در آنجا نبوده اید بپردازید و یا حتی طرح تتوی جدیدی را بر روی بدن خود تجربه کنید. اکنون امکانات برای شما بی پایان می باشد.

iPhone وiPad.
محصولات ضروری
ملزومات روزمره.

iOS 11 دستگاه های iPhone و iPadرا بی نهایت هوشمند می سازد، طوری که از شما یاد می گیرند. بسیار توانمند می کند، به گونه ای که به شما با روش هایی قدرتمند تر و خصوصی تر کمک می کنند و با هارمونی کاملی که با شما پیدا می کنند، حتی قبل از اینکه تقاضایی کنید کارها را برای شما انجام می دهند.

دوربین
عکس های خودتان را در طیف نوری کاملا جدیدی مشاهده کنید.

فیلترهای حرفه ای با کیفیت و جدید، دوربین iPhone را به سطحی بالاتر ارتقا داده است.عکس های پرتره گویاتر و تاثیرگذارتر هستند.تونالیته رنگ پوست طبیعی تر جلوه می کند.حتی فیلترهایی نیز برای تغییر عکس های پرتره شما به حالت کلاسیک و قدیمی وجود دارد. فناوری نسل جدید فشرده سازی به شما اجازه می دهد تا عکس هایی جدید با کیفیتی مشابه قبل ولی با نصف حجم فایل بگیرید.3

App Store کاملا جدید

App Store با طراحی مجدد و کاملا متحول شده به شما در کاوش و کشف نرم افزار ها و بازی های حیاتی و ضروری کمک می کند. شما به صورت روزانه گزارش های کارشناسان ، یک Games tab اختصاصی، لیست انواع و اقسام برنامه ها و موارد بیشتر را مشاهده خواهید کرد. این بزرگترین تغییری است که بعد از حضور نرم افزار ها، برای App Store اتفاق می افتد.

درباره App Store جدید بیشتر بدانید

Messages
دسترسی به برنامه ها با ضربه هایی کمتر

اکنون حتی راحتتر از همیشه می توانید به دنیای سرگرمی وارد شوید. فقط با کشیدن انگشت خود بر روی کشوی برنامه ها با طراحی کاملا جدید به اشتراک گذاری استیکر،ایموجی و بازی ها با دوستان خود بپردازید.در واقع با زحمت کمتر تمام مجموعه های دلخواه تان در دسترس شما هستند.

Apple Music.
با کمی کمک از طرف دوستانتان
به جستجوی موزیک می پردازد

اکنون دوستانتان می توانند به شما در پیدا کردن آهنگ ها و هنرمندان جدید کمک کنند.5 هر کدام از شما می تواند پروفایل شخصی خودش را در Apple Music داشته باشد، جایی که شما می توانید لیستهای پخش اشتراک گذاری شده و آلبوم ها و ایستگاه های رادیویی که گوش می دهند را مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر درباره Apple Music

AirPlay 2.
صدایی دلنشین در سراسر خانه

با سیستم AirPlay 2 جدید، شما می توانید سیستم صوتی خانه و اسپیکرهای آن را کنترل کنید.6 برای مثال می توانید یک آهنگ را به طور همزمان در پذیرایی و آشپزخانه پخش کنید.درجه صدا را در هر اتاقی تنظیم کنید یا موسیقی دلخواه خود را بر روی تمام اسپیکرهای هماهنگ باهم بدون معطلی پخش کنید.

Control Center
به سلیقه خودتان شخصی سازی کنید

iOS 11 شما را قادر می سازد تا Control Center جدید را به منظور تغییر تنظیمات پر کاربرد خود شخصی سازی کنید. اگر می خواهید به هنگام الهام یک ایده آماده باشید، یک کنترل Voice Memos اضافه کنید. اگر می خواهید با یک اشاره نور اتاق غذاخوری را کم کنید، کنترل های Home را اضافه کنید یا با استفاده از 3D Touch در Control Center قفل فرمان های بیشتری را باز کنید.

Lock screen
تمام اعلانات شما در یک جای دم دستی

Lock screen حتی قدرتمند تر از قبل شده است. برای دسترسی به تمام اعلانات، فقط کافیست از هر جایی از صفحه انگشتتان را بر روی صفحه به سمت بالا بکشید و در یک نگاه، هر دو بخش اعلانات اخیر و از دست رفته را در یک مکان ببینید.

Do Not Disturb
به هنگام رانندگی، فقط
حواستان به رانندگی باشد.

اکنون iPhone می تواند زمان احتمالی رانندگی شما را تشخیص داده و از حواس پرتی شما توسط تماس ها ،پیام های متنی و اعلانات تا زمانی دیگر جلوگیری کند.افرادی که در تلاش هستند تا با شما تماس بگیرند می توانند به صورت خودکار از وضعیت رانندگی شما باخبر گردند.

News.
به تماشا و مطالعه هر آنچه هست بنشینید.

News با نمایش اخبار مهمی که مورد نظر و مناسب شماست حتی بیش از گذشته شخصی شده است. سرویس Siri با یادگیری هر آنچه برای شما مهم است اخباری که ممکن است بیشتر مورد پسندتان باشد را به شما پیشنهاد می دهد و سردبیران ما هر روز یک موضوع مختلف را برای شما انتخاب می کنند تا در بخش جدیدی به نام Spotlight به کاوش آن بپردازید. آنها همچنین به صورت ماهرانه منتخب بهترین ویدیو ها را به صورت روزانه برای مشاهده شما در بخش Today View قرار می دهند.

صفحه کلید QuickType
حتی با دست بسته تایپ کنید.

لیوان قهوه در یک دستتان و گوشی iPhone در دست دیگرتان است ؟ به راحتی دکمه ایموجی را در صفحه کلید لمس کرده و نگه دارید، گزینه one-handed typing را انتخاب کنید سپس دکمه های صفحه کلید فورا به سمت انگشت شست شما در این حالت نزدیک تر می گردند.

راه اندازی خودکار
رفتن به یک شروع سریع

فقط کافیست iPhone یا iPad جدید خود را نزدیک یک دستگاه iOS نگه دارید تا به صورت خودکار با Apple ID شما Sign شود. بسیاری از تنظیمات شخصی،منوها و محتواها به سرعت و با حالت ایمن وارد خواهند شد.

فرایند توسعه iOS 11
با ARKit و Core ML.

توسعه دهندگان امکانات بسیار زیادی با iOS 11 در اختیار دارند. ARKit پروسه ساخت تجربیات واقعیت افزوده خارق العاده را در برنامه ها راحت کرده است و Core ML به توسعه دهندگان این اجازه را می دهد تا با استفاده از فراگیری ماشینی، نرم افزارهایی هوشمندتر تولید کنند.

iOS 11 با این دستگاه ها سازگار می باشد.

iPhone

 • iPhone X
 • iPhone 8
 • iPhone 8 Plus
 • iPhone 7
 • iPhone 7 Plus
 • iPhone 6s
 • iPhone 6s Plus
 • iPhone 6
 • iPhone 6 Plus
 • iPhone SE
 • iPhone 5s

iPad

 • 12.9-inch iPad Pro
  2nd generation
 • 12.9-inch iPad Pro
  1st generation
 • 10.5-inch iPad Pro
 • 9.7-inch iPad Pro
 • iPad Air 2
 • iPad Air
 • iPad
  5th generation
 • iPad mini 4
 • iPad mini 3
 • iPad mini 2

‏iPod‏

 • iPod touch
  6th generation

فرایند بروز رسانی رایگان و آسان است.

مشاهده چگونگی ارتقا به iOS 11