با روشی کاملاً جدید مراقب سلامتی خود باشید.

مجموعه برنامه Health به منظور برقراری ارتباط راحت تر شما با برنامه، آگاهی از سلامت فردی و رسیدن به هدف های ورزشی تان مجدداً طراحی شده است. این برنامه اطلاعات سلامت iPhone، Apple Watch و برنامه های third-party که قبلاً از آن ها استفاده می کردید را با هم ترکیب می کند؛ بنابراین شما می توانید تمام مطالب را در یک محل مناسب مشاهده کنید و با پیشنهاد برنامه های دیگر باعث غنی تر شدن مجموعه شما می گردد تا ساده تر از همیشه با اهداف سلامت، رو به جلو حرکت کنید.

تیزر تبلیغاتی تندرستی - پیش نمایش

چهار روش کلیدی برای دستیابی به یک زندگی سالم. در اختیار شما.

وقتی برنامه Health را باز می کنید، چهار بخش متفاوت را مشاهده خواهید کرد: فعالیت (activity)، خواب (sleep)، تمرکز ذهن (Mindfulness) و تغذیه (Nutrition). هرکدام از این موارد نقش مهمی در سلامت کلی شما دارند؛ و در برنامه Health، برنامه های زیادی برای هریک از بخش ها پیشنهاد می شود و در بخش Today view، تمام اطلاعات و آمار را در یک نگاه به شما نشان می دهد. وقتی شروع به استفاده از این برنامه کنید، دیگر آن را رها نخواهید کرد.

اطلاعات مهم دیگر را نیز دنبال کنید.

برنامه Health دسترسی به انواع داده هایی که برای شما مهم هستند از اندازه گیری فشار خون و قند خون گرفته تا ثبت وزن و سلامت دستگاه تناسلی را برای شما آسان می کند.

روش های تغییر زندگی برای سلامت.


شناسه پزشکی

با ایجاد یک کارت فوریتی برای شما به امدادگرها اجازه می دهد که به اطلاعات مهم پزشکی شما از صفحه قفل شده، بدون نیاز به وارد کردن کلمه عبور دسترسی داشته باشند.


کارت اهدای عضو

یک اهداکننده می تواند تا جان هشت نفر را نجات دهد. با عضو شدن در بخش اهدای عضو مستقیماً از برنامه Health، ظرف چند ثانیه در این بخش عضو شوید و کمک شایانی به جامعه خود کنید.


گزارشات بهداشتی

سوابق مربوط به سلامت شما را از کلینیک مربوط در برنامه Health ذخیره می کند بنابراین به اشتراک گذاشتن مواردی مانند ایمنی سازی و نتایج آزمایشگاه با دکتر جدید یا اعضای خانواده در هر لحظه آسان می شود.


داده های شما تحت کنترلتان هستند.

برنامه Health به شما اجازه می دهد که اطلاعات مربوط به سلامت و تناسب اندام را در یک مکان در دستگاه، تحت کنترل خود قرار دهید. شما تصمیم می گیرید که چه اطلاعاتی باید در Health باشد و چه برنامه هایی می توانند به داده های شما از طریق برنامه Health دسترسی داشته باشند. وقتی تلفن شما با کلمه عبور یا Touch ID قفل شود تمام اطلاعات مربوط به سلامت و تناسب اندام در این برنامه به غیر از اطلاعاتی که شما در کارت فوریتی Medical ID اضافه کرده اید با کلمه عبور شما رمز نگاری می شود. شما می توانید با تهیه نسخه پشتیبان، داده های ذخیره شده در برنامه Health را در iCloud رمزنگاری کنید. برنامه هایی که به Health Kit دسترسی دارند شامل یک سری قوانین خصوصی سازی می شوند، بنابراین قبل از ایجاد دسترسی به داده های مربوط به سلامت و تناسب اندام در برنامه های دیگر اطمینان حاصل کنید که تمام این قوانین را مرور کرده اید.