معرفی Series 2

GPS داخلی، مقاومت در برابر آب تا عمق 50 متری1، پردازنده دو هسته‌ای فوق سریع و صفحه نمایشی با دو برابر روشنایی بیشتر با تمام ویژگی هایی که به شما کمک می کند تا پویا، با انگیزه و متصل بمانید همراه شده است. Apple Watch Series 2 محصولی طراحی شده مطابق با نیاز های شماست.

تیزر تبلیغاتی اپل واچ سری 2

برترین ساعت ورزشی

برای هرگونه فعالیت ورزشی

GPS داخلی
سنسور ضربان
قلب
مقاومت در برابر آب
تا عمق 50 متر
برنامه های
ورزشی جامع

Apple Watch Series 2 با GPS داخلی به شما این امکان را می دهد تا بدون همراه داشتن گوشی iPhone به پیاده روی یا دوچرخه سواری در خارج از منزل مشغول گردید در حالی که تمرینات ورزشی شما همچنان به دقت اندازه گیری می شود. شما می توانید در آب های آزاد تمرین های شنای خود را انجام دهید، یا در استخر مسیر شنا را دنبال کنید و یا با بچه هایتان آب بازی کنید. با شفاف ترین صفحه نمایش ساخته شده توسط اپل تاکنون، شما حتی با وجود نور شدید خورشید تمام واحدهای سنجش تمرینی را به وضوح خواهید دید.

با GPS داخلی حتی بدون iPhone حرکت کن.

Apple Watch Series 2 با GPS داخلی می تواند هنگام پیاده روی، دویدن یا دوچرخه سواری فاصله، سرعت و آهنگ گام های شما را با دقت اندازه گیری و ثبت کند. شما می توانید با قابلیت محاسبه سریع مؤلفه های حرکتی در این محصول، بدون معطلی حرکت کنید و هنگام اتمام فعالیت با چک کردن گوشی iPhone خود نقشه مسیر حرکت و جایی که بیشترین سرعت را داشته اید ببینید.

حسگر ضربان قلب بر روی هدفتان نظارت داشته باشید.

یک حسگر خاص به طور دائم هنگام استفاده از برنامه (workout) تمرینات ورزشی ضربان قلب شما را اندازه گیری می کند به طوری که با یک نگاه به صفحه می توانید تمامی معیارهای سنجش خود را بررسی کنید.

مقاوم در برابر آب هنگام شنا کردن، موج سواری و آب بازی کردن

Apple Watch Series 2 تا عمق 50 متر مقاوم در برابر آب ارزیابی شده است 1 بنابراین می توانید وقتی در استخر یا دریا هستید آن را با خود ببرید. از آنجایی که اسپیکر دستگاه برای تولید صدا نیاز به هوا دارد نمی تواند درز گرفته باشد، ما برای حل این موضوع راهکار جدیدی خلق کردیم بدین ترتیب که آب وارد شده به دستگاه با استفاده از ترکیب صدا و لرزش، از دستگاه خارج شود.

برنامه تمرینات ورزشی به چالش کشیدن جزییات.

از میان 12 ورزش داخل و خارج از خانه مثل شنا، دوچرخه سواری، دویدن و الپتیکال یکی را انتخاب کنید سپس اهداف خود را تعیین کرده و شروع کنید. هر زمان که شما تمرین می کنید Apple Watch Series 2 حرکات شما را به دقت اندازه گیری می کند. تا پنج معیار سنجشی را برای مشاهده در یک زمان در اختیار شما قرار می دهد و قابلیت وقفه خودکار حین تمرین و علامت گذاری بخش های تمرینی را نیز به شما ارائه می دهد.

برنامه Activity برای هر تمرین ورزشی امتیاز بگیرید.

مانند تمام فعالیت های روزانه، تمرینات ورزشی شما بر اساس حلقه های ایستادن، حرکت و تمرین محاسبه می گردد. به سوابق حلقه های فعالیت روزانه خود در iPhone نگاه کرده تا عملکردتان را در طول زمان ببینید و انگیزه ای بیشتر را برای اهداف جدید خود ایجاد کنید.

برنامه های تمرینات ورزشی Third-Party با هر برنامه مؤثری که کار می کردید متصل بمانید.

چه ورزش دوچرخه سواری انجام می دهید چه پیاده روی یا یوگا، شما می توانید با استفاده از برنامه های ورزشی که قبلاً می شناختید و به آن‌ها علاقه مند بودید ادامه دهید و هنوز در ازای کامل کردن حلقه ها امتیاز بگیرید.

AirPods رهایی با ارتباط بی سیم.

شما می توانید به صورت بی سیم با ساعت خود به موسیقی گوش دهید. مدل جدید Airpods نمونه کاملی از یک وسیله جانبی است که به طور خودکار با Apple Watch شما هماهنگ می گردد بنابراین بدون iPhone نیز می توانید به دویدن خود ادامه بدهیدبا عمر بالای باتری Airpods، آن ها در تمام طول مدت روز تا زمانی که کار انجام می دهید کار خواهند کرد.2

در مورد AirPods بیشتر بیاموزید.

پیگیری پیشرفته فعالیت ورزشی

هر حرکتی مهم است پس حرکت ها را بشمارید.

حلقه های فعالیت
مربی گری
اشتراک گذاری فعالیت
دستاوردها

Apple Watch Series 2 چیزی فراتر از قدم های شما را محاسبه می کند. این محصول تمام مسیرهایی که در طول روز رفته اید اعم از رفتن به یک جلسه کاری، انجام حرکات ژیمناستیک با کودکتان و رفتن به باشگاه، همگی آن ها را پیگیری می کند. حلقه های 3 گانه به سادگی، تصویری کلی از پیشرفتتان را به شما نمایش می دهند. پس با انجام حلقه های فعالیت در هر روز، به هدف خود نزدیک تر شوید.

حلقه های فعالیت کمتر بنشینید. بیشتر فعالیت داشته باشید و بیشتر ورزش کنید.

حلقه های ایستادن، حرکت کردن و ورزش نشان می دهد که چقدر در هر روز فعال بوده اید و شما را به فعالیت بیشتر دعوت می کند. می توانید روزهای کم تحرک را نیز بررسی کنید. تعداد گام های شما و همچنین میزان کالری هایی که می سوزانید نیز محاسبه می شوند. هدف 30 دقیقه ورزش در روز است حتی اگر به صورت پی درپی نباشد.

مربی ورزشی انگیزه ای که به آن نیاز دارید.

اطلاع رسانی هوشمند به شما کمک می کند که حلقه های ایستادن، حرکت و تمرینات ورزشی خود را هر روز انجام دهید. Apple Watch Series 2 پیشرفت شما را به صورت منظم نشان داده و از موفقیت های شما به عنوان انگیزه برای ادامه راه و رسیدن به اهداف استفاده می کند.

به اشتراک گذاشتن فعالیت سلامتی، دوستدار مشارکت با خانواده.

حلقه فعالیت های خود را برای ایجاد انگیزه بیشتر با دوستان و خانواده خود مقایسه کرده و به اشتراک بگذارید و یا از طریق رقابت ببینید چه کسی می تواند پیش از همه، به امتیاز مورد نظر دست یابد و حلقه فعالیت خود را به انجام برساند. با دریافت اعلانات از پیشرفت دوستان خود مطلع گردید و به سادگی از همان قسمت برای تشویق یا حس رقابت بیشتر به او پاسخ دهید.

دستاورد ها با یک ضربه صفحه ساعت را لمس کن.نشان لیاقتت را با دوستان به اشتراک بگذار.

وقتی به بهترین آمارهای فردی خود می رسید Apple Watch Series 2 آماده گرفتن جشن برای شماست. برای هر پیشرفت یک نشان متمایز دریافت خواهید کرد که می توانید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.

استفاده از ویلچر فیتنس برای همه

Apple Watch Series 2 به تکنیک های مختلف برای ثبت معیارهای درست و دقیق فعالیت برای کاربرانی که از ویلچر استفاده می کنند نیز توجه داشته است. دو تمرین مخصوص افرادی که از ویلچر استفاده می کنند وجود دارد که می توانند آن ها را انتخاب کنند.

تمام ویژگی های موجود بر روی Apple Watch را بیابید.

ابزار قدرتمند سلامت

ضرورت توجه به سلامت حتی بیشتر از تناسب اندام

حسگر ضربان قلب
برنامه Breathe
برنامه های سلامت
Third-Party
برنامه Health
در iPhone

چون Apple Watch Serie 2 همیشه با شماست می تواند به شما کمک کند که از سلامت کلی خود بیشتر آگاه شوید. این امکان را برای شما فراهم می کند که به راحتی ضربان قلب خود را کنترل کنید، تنش های روزمره را به شکل بهتری مدیریت کنید و برنامه های مرتبط با امور روزمره خود را به آن اضافه کنید؛ بنابراین می توانید تصویر کامل تری از خود داشته باشید.

حسگر ضربان قلب چک کردن ضربان قلب در هر لحظه.

حسگر مخصوص تعبیه شده در پشت Apple Watch Series 2 در طول روز ضربان قلب شما را اندازه گیری می کند. این داده ها به iPhone فرستاده می شود که در آنجا می توانید الگوهای ضربان قلب خود را در طول زمان در برنامه سلامت ردیابی کنید.

برنامه Breathe ذهن خود را آرام کنید.به بدن خود استراحت دهید.

انیمیشن های زیبا و ضربه های آهسته شما را در انجام چند نفس عمیق هدایت می کنند و یادآورهای Breathe با دادن تمرین های مناسب، شما را در رسیدن به تمرکز روزانه یاری می کنند.

برنامه های مربوط به سلامت “Third-Party” چه چیزی برای شما خوب است؟

برنامه های مناسب می توانند نقش سریع و بالقوه‌ای در یادآوری رعایت رژیم غذایی روزمره تان داشته باشند. Apple Watch Series 2 به شما این امکان را می دهد که مناسب ترین برنامه ای که با سبک زندگیتان مطابقت دارد را به آن اضافه کنید.

برنامه Health در iPhone تمام داده های شما در یک مجموعه.

علاوه بر ضربان قلب، برنامه Health با ذخیره کردن اطلاعات جمع آوری شده توسط تمامی برنامه های Health و Fitness امکان دیدن خلاصه ای از داده های شما را می دهد. شما همچنین می توانید با تغییر تنظیمات قسمت dashboard به صورت دلخواه و یا نگاهی دقیق تر به مقیاس های سنجشی به صورت جداگانه، مسیر پیشرفت خود را در طول زمان مشاهده کنید.

اطلاعات بیشتر در مورد دستاوردهای ما در حوزه سلامتی

دستیار شخصی شما در تمام روز

همان چیزی که دقیقاً احتیاج دارید.در لحظه مناسب در اختیارتان می باشد.

برنامه ها و
اطلاع رسانی ها
نماهای ساعت
تغییرپذیر
منوی نوار ابزار
پرسش بیشتر از Siri

وقتی پیامی به شما می رسد یا تماسی دارید فقط با لمس صفحه آن را دریافت کنید. در یک لحظه به برنامه های مورد علاقه دسترسی پیدا کرده و آن ها را اجرا کنید. از طریق siri و با استفاده از صدا می توانید کارهای خود را انجام دهید. با Apple Watch Series 2 می توانید به اطلاعات مهم دسترسی داشته باشید و کارها را راحت تر و سریع تر انجام دهید بنابراین دیگر نگران تأخیر در انجام کارهای روزانه خود نخواهید بود.

تیزر تبلیغاتی اپل واچ سری 2

برنامه ها و اطلاع رسانی ها هرگز هیچ موضوع مهمی را از دست نمی دهید.

Apple Watch Series 2 به آگاه بودن، متصل بودن شما و سازماندهی کارهایتان در طول روز کمک می کند. یک پردازنده جدید دو هسته ای و GPU قدرتمند باعث سریع تر شدن اجرای برنامه ها و روان تر شدن تصاویر انیمیشنی شده است. با WatchOS3 برنامه های مورد علاقه تان فوراً با اطلاعات به روز رسانی شده راه‌اندازی می شوند و با صفحه نمایشی 2 برابر روشن تر نسبت به قبل، قابلیت دید شما حتی در مقابل نور مستقیم خورشید افزایش یافته است.

نماهای Apple Watch زیبای کارآمد.

اطلاعات خود از برنامه های مورد علاقه تان را روی نمای ساعت بگذارید بنابراین می توانید هرچه لازم دارید را با یک نگاه ببینید. با یک اشاره می توانید برنامه ای را راه‌اندازی کنید و به راحتی می توانید نماها را تغییر داده و برای هر لحظه نمای متفاوت و مناسب برای ساعت خود انتخاب کنید.

Dock برنامه های مورد علاقه شما. همیشه آماده در اختیارتان می باشند.

با زدن دکمه کناری، به Dock دسترسی پیدا کرده و به سرعت برنامه هایی که بیشتر با آن ها کار می کنید را پیدا کنید. برنامه ها سریع راه اندازی می شوند و همیشه به روز رسانی شده هستند؛ بنابراین جدید ترین اطلاعات مانند اخبار، آب و هوا و قیمت سهام هر زمان که به آن ها نیاز داشته باشید در دسترس هستند.

Siri تنها کاری که باید انجام دهید، پرسش از Siri است.

بررسی کردن پیام های جدید یا ایمیل. درخواست آهنگی که ذهنتان را مشغول کرده. مطلع شدن از هدف های ورزشی انجام شده. Siri می تواند به شما در انجام سریع و آسان این قبیل از کارها کمک کند؛ فقط کافی است بگویید “Hey Siri”و درخواست خود را به او بگویید.

تماشای فیلم، تماشای مسابقات ورزشی، دارای سنسور ضربان قلب، اپلیکشن تمرینات ورزشی. اطلاعات بیشتر راجع به ابزار پزشکی قدرتمند: مطالب بیشتر راجع به سلامتی است تا فیتنس، اپلیکیشن سنسور ضربان قلب، تنفس، اپلیکیشن های مربوط به سلامت نسل سوم، اپلیکشن سلامت در ایفون. اطلاعات بیشتر در مورد کمک یا دستیار در کل روز: دقیقا انچه نیاز دارید و دقیقا زمانی که به ان نیاز دارید. اپلیکشن ها و اطلاع رسانی ها