GarageBand در کامپیوتر Mac تولید موسیقی فوق العاده با ابزاری ساده.

GarageBand یک استودیوی تولید موسیقی تمام و کمال در داخل Mac است که مجموعه کاملی از صداها از جمله ابزارهای نرم‌افزاری، مجموعه های پیش ساخته برای گیتار و صدا و دِرامرهای مجازی را شامل می‌شود. رابطی بصری، یادگیری، اجرا، ضبط، ایجاد و به اشتراک گذاشتن قطعه هایی که ساخته اید را در سراسر جهان آسان می سازد. می توان گفت که هرگز ساخت موسیقی به صورت حرفه ای به این اندازه آسان نبوده است.

برنامه GarageBand را برای Mac دانلود کنید


ساخت موسیقی با ساز یا بدون آن

بدون معطلی ساخت موسیقی حرفه ای را با این برنامه آغاز کنید. گیتار یا هدفون خود را وصل کرده و از میان لیست بلند بالایی از انواع تقویت کننده‌ها و افکت های واقعی انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید قطعه های حیرت انگیزی از طبل را همانند اجرای زنده آن با الهام گرفتن از هزاران loops از سبک های مشهور مانند Indie,Hip Hop,EDM و غیره ایجاد کنید.

ایجاد ضرباهنگ EDM و Hip Hop همانند یک حرفه ای

Drummer ، نوازنده ای مجازی است که با بهره گیری ازمشهورترین دِرامر ها (session drummers) و مهندسین ضبط ، ایجاد شده است. اکنون با ارائه 10 ضرباهنگ جدید طبل در دسته سبک های موسیقی Hip Hop و electronic مانند EDM، Dubstep و Trap و همچنین 18 نوازنده و کیت صوتی که شامل ژانرهای مشهور Rock، Alternative و R&B می باشد به شما این توانایی را می دهد تا با انتخاب از مجموع 28 دِرامر به شکوفا شدن خلاقیت خود کمک کنید.

هر دِرامر جدید دارای یک کیت درام با امضای مخصوص به خود است که به شما اجازه می‌دهد ترکیب متنوعی از ریتم های کوتاه و پیوسته را تولید کنید. در حالی که مشغول ایجاد یک ضرباهنگ با دهل، طبل پایی، سِنج و افکت ها هستید از کنترل های تصویری برای فعال و غیرفعال کردن صداها به صورت انفرادی استفاده کنید و یا از عملکردهای مختلف برای ایجاد ضرب های ترکیبی با اضافه کردن چند قطعۀ دِرامر روی یک موسیقی استفاده کنید.

سینتی سایزرهای قدرتمند با کنترل های تغییر شکل دهنده

با صداهای سینتی سایزر الهام گرفته شده ازسبک آهنگ های Hip Hop و 100 آهنگ پر طرفدار EDM، خلاقانه جلو بروید. هر سینتی سایزر دارای صفحه کنترل هوشمند تبدیل شونده است بنابراین می‌توانید صداهایی که دوست دارید را ایجاد کنید.

نواختن را بیاموزید.به مدرسه موسیقی خوش آمدید.

کار را با مجموعه خارق العاده ای از درس های پیش فرض مربوط به پیانو و گیتار آغاز کنید. شما همچنین می‌توانید از قابلیت اظهار نظر فوری برای افزایش مهارت های خود استفاده کنید.

ضبط، ترکیب، کنترلاستودیو شخصی خود را هدایت کنید.

هزاران نوع از صداهای ضبط شده کاربردی و قابلیت های ویرایشی موجب شده است تا GarageBand به یک اندازه قدرتمند و آسان در استفاده باشد. اجراهای خود را جز به جز براساس نت ها و دسی‌بل‌ها ویرایش کنید. مسائل و ایرادات ریتمیک را با یک کلیک رفع کنید. صدای پروژه خود را با پلاگین های افکت صوتی با دقت تنظیم کنید و در نهایت قطعه موسیقی خود را با افکت هایی مانند compression و visual EQ به صورت کاملاً حرفه ای به سرانجام برسانید.

با یک کلیک موسیقی خود را در سطح جهان به اشتراک بگذارید.

موسیقی شما شایسته شنیده شدن در همه جاست. GarageBand به شما این امکان را می‌ دهد که موسیقی‌های خود را به سادگی با دوستان، خانواده و یا کل جهان از طریق شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید. یا قطعه خود را به عنوان صدای زنگ شخصی، ذخیره کنید؛ بنابراین هرکس که با شما تماس بگیرد، موسیقی ‌تان به گوش می‌رسد. همچنین می‌توانید قطعه خود را به بخش iTunes منتقل کنید؛ جایی که می‌تواند در کنار موسیقی های دلخواه قرار گیرد و در همه جا همراه شما باشد. اکنون می‌توانید ریمیکس ها، پیش نمایش ها (demos) و لحظات نابی که از این برنامه الهام گرفته شده است را با دوستان و طرفداران خود با استفاده از سرویس Apple Music Connect به اشتراک بگذارید*.

پروژه انتشار جهانی خود را به اجرا دربیاورید.
قطعه موسیقی خود را به طور مستقیم از طریق Apple Music Connect در سراسر جهان به اشتراک بگذارید و اجازه دهید تا مردم کار دوست داشتنی شما را گوش دهند.

iCloudدسترسی همه جانبه و بدون محدودیت

این برنامه به شما این امکان را می‌دهد که فعالیت های GarageBand بروز شده خود را در تمامی کامپیوترهای Mac داشته باشید. حتی به شما این اجازه را می دهد که از دستگاه iOS برای ایجاد موسیقی ایده بگیرید سپس آن را برای ایجاد تغییرات بیشتر، به صورت بی سیم به Mac منتقل کنید.

GarageBand
را برای Mac خود دانلود کنید.

استودیوی اختصاصی و شخصی شما برای تولید موسیقی.

دانلود

درباره GarageBand
برای iOS بیشتر بدانید.

هر کجا که می روید با پخش، ضبط، تنظیم و ترکیب آهنگ مشغول باشید.