مهمترین بخش در برنامه سلامت و رفاه کارکنان در محیط کار.

برنامه سلامت در تمامی زمینه ها، از تمرکز حواس گرفته تا دستیابی به اهداف تناسب اندام، سعی در سالم و پرانرژی نگه داشتن کارکنان دارد. Apple Watch به منظور هماهنگی یکپارچه با برنامه corporate wellness program طراحی شده است تا بدین ترتیب کارکنان در طول روز بیش از پیش فعال، سالم و سازنده باشند.


با کارکنان خود در تعامل باشید.

راه حل ها و روش های ایجاد سلامت که کارمندان شما با آن ها آشنایی داشته و مورد علاقه آن هاست، در دستگاه های Apple Watch موجود می باشند. این موضوع اموری همچون تعیین اهداف شخصی سلامت و تناسب اندام، شرکت در مسابقات گروهی و تعهد داشتن به برنامه corporate wellness program در محل کار را برای کارکنان بیش از پیش آسان ساخته است.


رویکردی جدید برای کسب تندرستی.

برنامه Wellness چیزی فراتر از شمردن گام های شماست. این برنامه به کارکنان شما این توان را می دهد تا بتوانند سلامت و تناسب اندام خود را بدون کاهش سرعت در میزان بازدهی مدیریت کنند. اکنون به واسطه Apple Watch، کارکنان می توانند مفیدتر واقع شده و عوامل کوچکی که منجر به یک سبک زندگی سالم تر و فعال‌ تر می شود را تحت نظر داشته باشند. این قابلیت، راهکاری کاملاً نو و جامع در برنامه Wellness است.رویکردی کلی برای پیگیری روند فعالیت و تناسب اندام.

وقتی کارکنان فعال هستند، نه تنها از لحاظ جسمی سالم تر می باشند، بلکه خلاق تر و متعهد تر از پیش خواهند بود. Apple Watch به صورت پیش فرض با برنامه های Activity و Workout عرضه شده است. برنامه Activity فعالیت روزانه را تحت نظر می گیرد، در حالی که برنامه Workout از تمرینات ورزشی اختصاصی پشتیبانی می کند. برنامه های بیشتری از این قبیل در App Store موجود است.

برنامه هایی که از فعالیت ورزشی پشتیبانی می کنند.

Activity
Workout
Nike+ Run Club

روی سلامت کلی خود تمرکز کنید.

دستگاه Apple Watch بوسیله خلاقیت به کار رفته در نرم افزارهایی که بر تغذیه و تمرکز حواس نظارت دارند، به شما کمک می کنند تا علاوه بر فعالیت بدنی، بر سلامت جسمانی کلی خود نیز تمرکز داشته باشید. نرم افزار جدید Breathe به تعادل فکری و تمرکز حواس روزانه شما کمک می کند. همچنین دامنه وسیعی از برنامه های third party برای مدیریت نیازهای اختصاصی سلامت شما وجود دارد.

برنامه هایی که از سلامت شما پشتیبانی می کنند.

Breathe
WebMD
LifeSum

راهکارهایی نوین برای مفید و مؤثر بودن در محل کار

بوسیله Apple Watch اطلاعات همیشه در دسترس خواهند بود. برنامه های کاربردی پیش فرض مثل Messages و Calendar قابلیت تعاملات تجاری مهم و حیاتی و دریافت پاسخ های سریع را فراهم می سازند تا بدین ترتیب هیچ جلسه ضروری یا پیام مهمی را از دست ندهید. بسیاری از نرم افزارهای تجاری که کارکنان شما با آن آشنایی دارند، در Apple Watch قابل دسترسی ست.

نرم افزارهایی که کار شما را به سمت سودمندی هدایت می کنند.

Calendar
Messages
HoursTracker

نصب آسان

دستگاه Apple Watch را بعنوان عامل اصلی و مرکزی برنامه Wellness خود تعیین کنید. همین امروز از طریق این سه مرحله کار خود را آغاز کنید.

3

آماده سازی برای فعالیت

راه اندازی Apple Watch کار آسانی است. هر کارمند می تواند یک قرار ملاقات آنلاین مجازی با یک متخصص را ترتیب دهد و در طول این جلسه خصوصی، دستگاه خود را مطابق با اهداف سلامت مورد نظر خود شخصی سازی کند.*

2

انتخاب یک راهکار سلامت

با یکی از کارگزاران این برنامه در ارتباط باشید. برنامه های Virgin Pulse، Lose It! و Vitality تعدادی از برنامه های زیر مجموعه wellness هستند که بر روی Apple Watch قرار داده شده اند.

1

ارائه Apple Watch

برای شرکت هایی با کمتر از صد کارمند، به Apple Retail Store سر بزنید؛ و اگر بیش از صد کارمند در شرکت خود دارید، برای شروع کار با اپل تماس بگیرید.