Clips

ویدیوهای شاد را انتشار دهید.

Clips یک نرم افزار جدید iOS برای ساختن و به اشتراک گذاشتن ویدیوهای جالب به
همراه متن، افکت ها، جلوه های گرافیکی و موارد بیشتر است.

دانلود رایگان Clips

ثبت یک لحظه.

آشنایی و شروع به کار با این برنامه بسیار ساده و سریع است. فقط کافیست در محل مورد نظرتان با نگه داشتن دکمه قرمز به ضبط ویدیو بپردازید و یا یک کلیپ ویدیویی یا عکس را از هرجایی در مجموعه گالری خود بردارید. برای بزرگنمایی روان در تصویر به هنگام ضبط با دو انگشتPinch کرده و یا روی صفحه بکشید و یا برای خلق لحظه های نمایشی و کمدی در سراسر عکس ها به افق‌گردی بپردازید.

بگو، ببین.

قابلیت Live Titles به راحتی شما را قادر می سازد تا زیرنویس ها و عناوین را تنها با حرف زدن خلق کنید. به سادگی به هنگام ضبط ، صحبت کنید، در این حالت متن به شکل خودکار و کاملا هماهنگ با صدا بر روی صفحه ظاهر می گردد. از میان سبک های مختلف به انتخاب بپردازید و برای تنظیم متن و نقطه گذاری بر روی عنوان ضربه بزنید.

همه چیز را هیجان انگیز کنید.

تنها با چند ضربه به ویدیوهای خود خصوصیات شخصی ببخشید. فیلتری خوشامدگویی را انتخاب کنید. انیمیشن های گرافیکی و ایموجی را اضافه کنید. با کمک گرفتن و استفاده از پوسترهای تمام صفحه به همراه عکس های پس زمینه داستان خود را بازگو کنید و با دهها آهنگ موسیقی که به شکل هوشمندانه و به سرعت با مدت زمان ویدیوی شما هماهنگ می گردند، حال و هوای ویدیوتان را تنظیم کنید.

اشتراک گذاری هوشمندانه

نرم افزارClips اشخاص درون ویدیو و افرادی که بیشتراوقات فایل ها را با آنها به اشتراک می گذارید شناسایی می کند، سپس این افراد را به عنوان پیشنهاد اشتراک گذاری به شما نمایش می دهد. تنها کافیست بر روی یک نام ضربه بزنید تا ویدیو شما با استفاده از Messages فرستاده شود.

یا بر روی پلتفرم های محبوب خود آنرا پست کنید.