یک طراحی موفق
و حتی چند گام فراتر از آن

دستگاه های iPhone 6s و iPhone 6s Plus تمامی جزئیات مهم نسل قبلی iPhone را در نظر گرفته و آن ها را به سطح پیشرفته تری ارتقا داده اند. این دستگاه ها با آلومینیوم های سری 7000، مستحکم ترین آلیاژ استفاده شده در iPhone، طراحی شده اند. هر دوی آن ها مجهز به صفحه نمایش Retina HD می باشند. این صفحه نمایش از مستحکم ترین پوشش شیشه ای مورد استفاده در گوشی های هوشمند سراسر جهان، ساخته شده است و هم اکنون در رنگ زیبای Rose Gold قابل دسترس می باشد.

آلومینیوم سری 7000
آلیاژی مستحکم تر در سرتاسر محصول

محفظه iPhone 6s از همان آلومینیومی ساخته شده است که در صنعت هوافضا به کار می رود. ترکیب مجموعه بی نظیری از عناصر استفاده شده، آن را به مقاوم ترین آلیاژ به کار رفته در دستگاه iPhone تبدیل کرده است.

مقاوم ترین پوشش شیشه ای
گوشی های هوشمند در دنیا
اکنون مستحکم تر از همیشه

پوشش شیشه ای جدید دستگاه iPhone 6s با استفاده از یک فرآیند به خصوص به نام تبادل یونی دوگانه (dual ion exchange) ساخته شده است که موجب مقاوم تر شدن سطح مولکولی آن شده و در صنعت گوشی های هوشمند آن را به مستحکم ترین پوشش شیشه ای مبدل ساخته است.

بدنه ای صیقلی و یکپارچه، در چهار
رنگ محصور کننده

طراحی صاف و یکپارچه iPhone 6 اکنون در iPhone 6s استفاده شده است و موجب شده تا به هنگام در دست گرفتن آن، حس آشنایی را تجربه کنید. هم اکنون چهار رنگ خیره کننده gold، silver، space gray و رنگ جدید rose gold پیش روی شماست.

عرضه شده در دو سایز مختلف
کامل و بی عیب و نقص

هر دو دستگاه iPhone 6s و iPhone 6s Plus مجهز به صفحه نمایش خیره کننده Retina HD هستند. هر کدام از سایزها را که انتخاب کنید، برنامه ها، تصاویر و هر چیز دیگری با وضوح و رنگ های زنده تری به شما ارائه خواهد شد. عواملی همچون کنتراست بالا، فناوری dual-domain pixels و رنگ های دقیق، شما را شیفته مشاهده هر آنچه بر روی صفحه نمایش است می کند.

نرم افزار و سخت افزار.
ارتباطی عمیق تر

دستگاه iPhone 6s منحصراً برای سیستم عامل iOS ساخته شده است. هر یک از اجزای سخت‌افزار از تراشه A9 گرفته تا دکمه Home، به منظور بهره گیری از حداکثر کارایی iOS طراحی شده اند و همچنین سیستم عامل iOS برای دستیابی به نهایت عملکرد و کارایی سخت افزاری که بر روی آن اجرا می شود، تولید شده است. در نتیجه آن ها با یکدیگر تجربه ای لذتبخش و در عین حال قدرتمند را به شما ارائه می دهند.

قابلیت 3D Touch

دستگاه iPhone 6s منحصراً برای کار با صفحه 3D Touch که نسل بعدی Multi-Touch می باشد، طراحی شده است. 3D Touch یک فناوری نوین حساس به فشار است که قابلیت دسترسی به محتوای مورد نظر را به سادگی و با فشردن صفحه نمایش ممکن می سازد. سنسورهای خازنی موجود، میزان فشار وارده به صفحه نمایش را اندازه گیری کرده و توسط فناوری کاملاً جدید Taptic Engine به فشار دست شما پاسخ می دهند. قابلیت 3D Touch یک نمونه فوق‌العاده از اتفاقی جادوییست که به هنگام طراحی سخت افزار و نرم افزار در یک راستا با یکدیگر رخ می دهد. 3D Touch به دلیل اینکه هم راستا با دستگاه iPhone 6s طراحی شده است، می تواند تا این اندازه یکپارچه و هماهنگ با آن کار کند.

تراشه A9

تراشه A9 منحصرا برای iPhone ساخته شده است. با طراحی تراشه توسط تیم شرکت اپل، ما عملکرد آن را متناسب با چگونگی استفاده کاربران از گوشی های iPhone خود تنظیم کردیم؛ بنابراین کارهای روزمره شما از قبیل وب گردی، استفاده از برنامه ها، عکسبرداری و غیره بهتر از قبل انجام می پذیرند. این سطح از هماهنگی میان تراشه A9 و iOS 10 بدین معنی ست که دستگاه iPhone شما بهتر و کارآمدتر از هر زمانی که با تراشه دیگری عرضه می شد، کار می کند.

Touch ID و Apple Pay

با قرار دادن انگشت خود روی دکمه home به راحتی قفل دستگاه خود را باز کنید. فناوری Touch ID همانند قبل ایمن بوده و حتی عکس‌العمل سریع تری از خود نشان می دهد. می توانید از این فناوری در برنامه های کاربردی برای وارد شدن و تأیید خریدهای خود استفاده کنید. با وجود Touch ID و Apple Pay، انجام خرید در فروشگاه های مجازی، تنها با یک حرکت انگشت و بدون نیاز به باز کردن برنامه ای یا حتی روشن نمودن صفحه نمایش، انجام می پذیرد.

نمایش افقی در صفحه iPhone 6s Plus

بسیاری از برنامه های داخلی از قبیل ایمیل، تقویم و پیام ها، برای دستیابی به بیشترین بهره وری از صفحه نمایش بزرگتر iPhone 6s Plus، بهینه سازی شده اند. براحتی صفحه را از حالت عمودی به افقی تغییر دهید تا نمای جدیدی از برنامه‌های مورد علاقه خود را مشاهده کنید.

با استفاده از لوازم جانبی به زیبایی
دستگاه iPhone خود بیفزایید.

ما در طراحی هر جنبه از iPhone 6s از قبیل کیف ها و لوازم جانبی دقت زیادی کرده ایم. کیف هایی از جنس چرم طبیعی در هفت رنگ و یا از جنس سیلیکون vibrant در 12 رنگ برای این محصول عرضه می شوند. داک شارژهای (Dock) فلزی هم رنگی نیز توسط شرکت اپل برای شما طراحی شده است.

خرید لوازم جانبی iPhone