یک همکاری نمادین.

نتیجه نهایی مشارکت دو شرکت بزرگ با تفکری موازی، بینشی واحد و توجه مشترک موجب شده است تا محصولی خاص به نام Apple Watch Hermès با تلفیقی از کارایی و زیبایی طراحی گردد. جدیدترین مجموعه بندهای چرمی ظریف و دست ساز از شرکت Hermès و نماهای ساعت طراحی شده توسط اپل بر اساس ساعت های معروف Clipper، Cape Cod و Espace Hermès عرضه شده است. سادگی هنرمندانه Apple Watch Hermès، آن را به ابزاری نهایی برای زندگی مدرن امروزی مبدل ساخته تا به جذاب ترین شکل ممکن، زندگی بهتری را برای خود رقم بزنید.

اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های Apple Watch Series 2

بند دو قلابه

با الهام از طراحی جاودانه صندل Hermès، بند دو قلابه (Double Buckle Cuff) به زیبایی دور مچ شما بسته می شود. این بند با چرم Etoupe Swift همراه با ساعت فولادی ضد زنگ 38 میلی متری نیز موجود می باشد. همچنین بندهای ساعت در رنگ های دیگر به صورت جداگانه در دسترس می باشد.

خرید

بند با قفل کلیپسی یک حلقه ای

یک بند شیک در یک طرح کلاسیک Hermès به راحتی و با حسی بی نظیر بر روی مچ دست شما بسته می شود و قفل کلیپسی مخفی آن با فشردن کناره های گیره باز می شود. این بند با چرم Fauve Barenia با ساعت فولادی ضد زنگ 42 میلی متری موجود است.

خرید

بند دو حلقه

بند بسیار طویل Double Tour (دو حلقه) به زیبایی مثل یک دستبند دور مچ بسته می شود. این بند با چرم Etoupe Swift یا چرم Fauve Barenia به همراه ساعت فولادی ضد زنگ 38 میلی متری موجود است. همچنین بندهای ساعت در رنگ های دیگر به صورت جداگانه در دسترس می باشد.

خرید

بند تک حلقه

طراحی کلاسیک Hermès در این بند یادآور بندهایی است که دور شکم اسب در دوره المپیک اسب سواری Hermès می بستند که در انواع چرم Rose Jaipur Epsom، Fauve Barenia و Feu Epsom با ساعت های فولادی ضد زنگ 38 میلی متری و 42 میلی متری موجود می باشند. همچنین بندهای ساعت در رنگ های دیگر به صورت جداگانه در دسترس می باشد.

خرید

بند ورزشی انحصاری Hermès.

ارائه شده با تمامی مدل های Apple Watch Hermès.

بند ورزشی با رنگ نارنجی اختصاصی Hermès، فوق‌العاده انعطاف پذیر، سبک و مقاوم در برابر آب همراهی بی نظیر در تمرینات ورزشی شماست.

بندهای Hermès

ظاهر Apple Watch خود را با اضافه کردن یک بند چرمی Hermès مطابق لباستان سِت کنید. این بندها در سه طرح و انواع چرم و رنگ های متنوع موجود می باشد. بندهایی که به آسانی قابل تعویض اند و به سرعت سبک پوشش شما را به روز می کنند.