Apple Watch Nike+

برای عاشقان دویدن.

انگیزه در حرکت. شادی بی بهانه. Apple Watch Nike+ جدید ترین محصول از نتیجه همکاری طولانی مدت دو برند خلاق و برتر دنیا در ورزش دو می باشد. با بالاترین سطح راحتی و بهترین روش ارتباطی با دوستانتان از طریق باشگاه دویدن Nike+، این دستگاه همراه همیشگی و فوق العاده شماست که روی مچ دستتان بسته می شود.

ویژگی های که بسیار زیادند.

همانند تمامی مدل های Apple Watch Series 2، مدل های Apple Watch Nike+ با دارا بودن GPS داخلی، سرعت، فاصله و مسیرتان را ثبت می کند، حتی زمانی که iPhone خود را به همراه ندارید. با وجود روشن ترین صفحه نمایش اپل که تا کنون ساخته شده، خواندن واحدهای سنجش مورد نظر برای شما آسان می گردد که میزان تابش خورشید بر عملکرد آن تأثیری نخواهد گذاشت. Apple Watch Nike+ تا عمق 50 متری* ضد آب است، بنابراین می توانید بعد از دویدن، داخل استخر شیرجه بزنید.

درباره ویژگی های Apple Watch Series 2 بیشتر بدانیدبند ورزشی نایک.
سبک. منعطف. هوا رسان.

بند اسپرت Apple Watch در استحکام و سبکی (ساختار کربن)Fluoroelastomer همانند سایر بندهای ورزشی ساعت های اپل می باشد منتها با وزن کمتر و هوا رسانی بهتر؛ که از طریق ردیفی از سوراخ های ایجاد شده بر روی بند انجام می گیرد.

طرح خاص نماهای ساعت نایک.

نماهایی با رنگ اختصاصی فسفری نایک که به صورت ویژه برای Apple Watch طراحی شده است و به صورت برجسته، زمان را به دو شکل آنالوگ و دیجیتال نمایش می دهند. همچنین آیکونی برای اجرای راحت برنامه Nike+ Run Club نیز موجود می باشد.


برنامه Nike+ Run Club.
همراه دقیق دویدن شما.

چه تازه کار باشید و یا دونده ای پر سرعت، برنامه Nike+ Run Club شما را با آنچه برای دویدن بهتر نیاز دارید احاطه می کند. با انگیزه میلیون ها دونده در پشت سرتان و راهنمایی حرفه ای در هر پیچ، ما به شما کمک می کنیم بیشتر و سریع تر بدوید و از آن لذت ببرید.

پیشرفت خود را ثبت کنید.

به آسانی دید واضحی از مهم ترین داده های خود را در یک مکان به دست آورید. همچنین با کشیدن دست به سمت چپ یا راست می توانید وارد جزئیات دویدن خود شوید.برای حرکت خود انگیزه پیدا کنید.

با دریافت یادآوری هایی که توسط فعالیت های به اشتراک گذاشته شده دوستانتان، آب و هوای جاری، یا تاریخچه ورزشی خودتان ایجاد شده اند، همیشه دلیلی برای دویدن خواهید داشت.

با دوستانتان ارتباط برقرار کنید.

آخرین نتایج دویدن خود را با دوستانتان به اشتراک بگذارید، با آن ها در تابلوی امتیازات شرکت کنید و برای تشکر از دادن انگیزه به شما، نمای انیمیشنی virtual fist-bump را بفرستید.در مسیر پیشرفت بمانید.

با استفاده از برنامه ریز ورزش دو، از دویدن ها و برنامه های ورزشی آتی خود آگاه شوید؛ بنابراین هیچ عذر و بهانه ای برای فراموشی وجود ندارد.

آیا امروز قصد دویدن داریم؟

دویدن با هم بهتر از دویدن تنهاست. هر آنچه در مربی گری، سرعت سنجی و رفاقت برای ادامه دادن نیاز دارید به دست بیاورید و به تلاش خود ادامه دهید.

در مورد Nike+ Run Club بیشتر بدانیداز پیام ها، تماس های تلفنی گرفته تا موسیقی، Apple Watch Nike+ تمامی ویژگی های Apple Watch Series 2 را دارا می باشد.

بیشتر بیاموزید

چهار ظاهر متفاوت.
پیشرو در فناوری.


Space Gray Aluminum Case
with Black/Volt Nike Sport Band

38mm | 42mm

خرید


Space Gray Aluminum Case
with Black/Cool Gray Nike Sport Band

38mm | 42mm

خرید


Silver Aluminum Case
with Flat Silver/White Nike Sport Band

38mm | 42mm

خرید


Silver Aluminum Case
with Flat Silver/Volt Nike Sport Band

38mm | 42mm

خرید


لوازم جانبی با کیفیت خود را انتخاب کنید

خرید لوازم جانبی برای Apple Watch