اپل واچ سری نایک پلاس

انرژی خودت را آزاد کن.

دو نمونه از خلاق ترین و محبوب ترین برندهای دنیا شراکت طولانی مدت خود را در زمینه ورزش به سطحی جدیدتری کشانده اند. با قابلیت اینترنت سلولی داخلی، اکنون Apple Watch Nike+ شما را قادر می سازد تا با مربی درون هدفون تمرین کنید، موسیقی محبوب تان را * پخش اینترنتی کرده و اعلانات را حتی زمانی که گوشی همراه تان نیست دریافت کنید. در یک کلام، یار تمرینی استثنایی شما، بهتر از هر زمان دیگری شده است. 1

ویژگی هایی که مسافت ها را با شما می پیمایند.

با قابلیت شبکه cellular داخلی، GPS و ارتفاع سنج، اپل واچ Nike+ تمام ویژگی های مورد نیاز شما برای رفتن به سطح جدیدی از دویدن را دارا است. شما حتی می توانید اپل واچ خود را به صورت بی سیم با تجهیزات سازگار باشگاهی جفت سازی کنید 2 و به دلیل ضدآب بودن آن می توانید بعد از تمرین با خیال راحت درون استخر بدن تان را ریکاوری کنید. 3

اطلاعات بیشتر درباره قابلیت های Apple Watch 3

نماهای ساعت
انحصاری نایک.

با طراحی اختصاصی برای Apple Watch، این نماهای ساعت به طور برجسته و جذاب زمان را در دو حالت آنالوگ و دیجیتال نمایش می دهند و شما می توانید نرم افزار Nike+ Run Club را مستقیما از روی نمای صفحه با یک ضربه اجرا کنید.

بند Nike Sport Loop
با سایزی مناسب همه

Nike Sport Loop عضو جدیدی از بندهای اسپرت نایک است که وزن کمی داشته، به سرعت خشک می شود و به راحتی با مچ دست شما تطابق میابد. بیش از 300 رشته و پنج نوع مختلف نخ تابیده از یک ساختار دو لایه سه بعدی این بند بسیار نرم و مقاوم را تشکیل داده اند که به بهترین شکل ممکن به پوست دست شما اجازه تنفس می دهد.

نرم افزار Nike+ Run Club
یار بی نظیر ورزش دوی شما.

چه تازه کار باشید و یا دونده ای پر سرعت، برنامه Nike+ Run Club ، شما را با هر آنچه برای دویدن بهتر نیاز دارید احاطه می کند. با انگیزه و راهنمایی حرفه ای میلیون ها دونده در پشت سرتان ، بیشتر و سریع تر بدوید .

از راهنمایی ها و گوشزدهای مربی خود بهره مند شوید.

تنها با یک ضربه ، می توانید از راهنمایی صوتی داخل گوشی به هنگام دویدن که شامل صدای مربی نرم افزار Nike+ Run Club، ورزشکاران حرفه ای و یا مهمانان ویژه می گردد بهره مند شوید همچنین هر بار دوندگی با راهنما شامل صداهای دسته بندی شده مربی برای تمرکز بیشتر شما به هنگام تمرین می گردد.

از تمرین های داخل و خارج
از خانه باخبر است.

با آمارهای دریافتی به هنگام دویدن، هوشمندانه تر تمرین کنید. آیا می خواهید پنج تمرین ورزشی اخیر خود را با دویدن کنونی تان مقایسه کنید؟ فقط کافیست به سمت چپ صفحه کشیده، بخش های جداگانه را با انتخاب گزینه توقف یا استفاده از اشاراتی نظیر ضربه به صفحه یا دوبار کلیک کردن دکمه کناری، نشانه گذاری کنید و از یک گزارش کامل بعد از تمرین به همراه جزییات ارتفاعات طی شده برخوردار شوید.

با روحیه ای شاداب بدوید.

یک پشتیبانی، حتی کوچک می تواند نقش موثر و طولانی داشته باشد. شما می توانید به هنگام دویدن حتی بدون گوشی تان از دوستان خود ایموجی های تشویقی دریافت کنید و یادآورنده هایی که توسط دوستانتان فعال شده اند نظیر فعالیتهای مشترک، آب و هوای کنونی یا تاریخچه فعالیت شخصی تان می تواند دلیل خوبی برای دویدن و ادامه مسیر باشد.

Just Do It. Sunday

هر یکشنبه بدوید و ببینید تا چه اندازه می توانید این عادت را در خود زنده نگه دارید و با لیست پخش اختصاصی آهنگهای Nike+ Run Club سرویس Apple Music، به تمرین دوندگی خود شور و نشاطی دوچندان دهید. 4

چهار ظاهر متفاوت. بدون محدودیت

بدنه آلومینیوم با بند اسپرت نایک سفید

38mm|42mm

خرید

بدنه آلومینیوم با بند اسپرت نایک لوپ مشکی/قرمز

38mm|42mm

بدنه خاکستری با بند اسپرت نایک مشکی

38mm|42mm

خرید

لوازم جانبی با کیفیت خود
را انتخاب کنید

خرید لوازم جانبی اپل واچ