رویکرد جدیدی از اصالت
و قدرت.

فعالیت خود را پیگیری کرده و به اشتراک بگذارید. تمرینات خود را اندازه گیری کرده و بر سلامت خود نظارت کنید. با افراد و اطلاعاتی که بیش از همه برایتان اهمیت دارد، در تماس باشید. حال به لطف یک پردازنده دو هسته ای جدید در Apple Watch Series 1 می توانید تمامی این کارها را سریع تر از قبل انجام دهید.

مقایسه Series 1 و Series 2


عملکرد بسیار سریع.

با پردازنده جدید دو هسته ای خود، Apple Watch Series 1 همیشه آماده به کار می باشد. برنامه های مورد علاقه شما بلافاصله راه اندازی می شوند و همیشه به روز هستند، به طوری که شما می توانید کارهای روزمره خود از قبیل مشاهده حلقه فعالیت، چک کردن تقویم و پاسخ به یک پیام را در یک لحظه انجام دهید.


فعالیت خود را پیگیری کرده و به اشتراک بگذارید.

حلقه های ایستادن، حرکت و ورزش با نمایش میزان فعالیتتان در طی روز، انگیزه بیشتری را برای رسیدن به نتیجه مورد نظر به شما می دهد. اینکه چند گام راه رفته اید، چه مقدار کالری سوزانده اید و چقدر نشسته اید را پیگیری کنید. برای 30 دقیقه ورزش هدف گذاری کنید، حتی اگر همه آن را در یک مرتبه انجام نمی دهید. برای ایجاد حس رقابت و انگیزه، حلقه های فعالیت خود را با دوستان و فامیل به اشتراک بگذارید تا ببینید چه کسی پیش از همه، حلقه های فعالیت خود را به پایان می رساند.


تمرینات خود را اندازه گیری کنید.

از انواع تمرینات ورزشی داخل و خارج از خانه، مانند دوچرخه سواری، دویدن و الپتیکال یکی را انتخاب کنید. پس از آن اهداف خود را تعیین کرده و حرکت کنید. هر گونه که ورزش کنید، Apple Watch Series 1 به دقت حرکت شما را اندازه گیری می کند، تا پنج معیار سنجش را می توانید برای مشاهده در یک زمان انتخاب کنید و حتی بخش ها را علامت بزنید.


بر سلامت خود نظارت کنید.

از آنجا که Apple Watch Series 1 همیشه همراه شماست، می تواند به شما در آگاهی از سلامت کلی خود کمک شایانی کند. این امکان را به شما می دهد تا به راحتی بر ضربان قلب خود نظارت داشته، استرس روزمره خود را بهتر مدیریت کنید و برنامه های مربوط به کارهای خاص روزمره تان را اضافه کنید؛ بنابراین شما یک تصویر کامل تر از خود خواهید داشت.

در مورد دقت و محدودیت حسگر ضربان قلب بیشتر بدانید