watchOS

انجام کارهای بیشتر در یک چشم بر هم زدن

در جدیدترین نسخه سیستم‌عامل watchOS، برنامه‌ها فوراً اجرا می‌شوند و دسترسی به آن‌ها آسان‌تر است. شما می‌توانید نمای ساعت خود را از بین مجموعه نماها انتخاب کرده و فعالیت روزانه خود را با دوستان به اشتراک بگذارید. برنامه Breathe (دم و بازدم) با گرفتن لحظه‌ای از زمان شما در هر روز کمک می‌کند که سالم بمانید؛ و پیام‌ها بامعناتر و لذت‌ بخش‌تر هستند. شما با دوست داشتنی ترین ساعت هوشمند دنیا طرف هستید که اکنون باوجود قابلیت‌های بیشتر شما را شیفته خودش می‌کند..

عملکرد و جهت‌دهی دسترسی سریع‌تر به برنامه‌های محبوب شما
اکنون برنامه‌ها فوراً با اطلاعات به‌روزرسانی شده، اجرا می‌شوند. برنامه‌ها بی‌درنگ آماده‌ی استفاده اند و شما می‌توانید به‌ سادگی با کلیک کردن بر روی دکمه کناری، کنترل اوضاع را در برنامه‌ای که می‌خواهید به دست بگیرید. با کشیدن انگشت خود از پایین صفحه ساعت به سمت بالا، مرکز کنترل برای تنظیمات پر کاربرد شما ظاهر می‌شود.

نمای ساعت نماهای جدید و روش‌های جدید برای تعویض آن‌ها.

از بین طیف گسترده‌ای از نماها انتخاب کنید و آن‌ها را با سلیقه‌ی شخصی خود و با استفاده از مجموعه‌ای به‌مراتب بزرگ‌تر از برنامه‌های کاربردی تنظیم نمایید. اکنون شما می‌توانید در حین حرکت نماها را تغییر دهید، بنابراین همیشه برای هر کاری که انجام می‌دهید، نمای مناسب را در اختیار دارید. با نمای میانبرها و برنامه‌ها روز کاری خود را شروع کنید. سپس به راحتی در مسیر رفتن به باشگاه نمای صفحه را به نمای فعالیت تغییر دهید.
اشتراک‌گذاری فعالیت به اشتراک بگذار، مقایسه کن، رقابت کن
حلقه فعالیت خود را با دوستان و اعضای خانواده برای ایجاد انگیزه به اشتراک بگذارید. رقابت کنید تا ببینید چه کسی هر سه حلقه فعالیت را زودتر تمام می‌کند. یا اجازه دهید مربی شما مراقب پیشرفت روزمره شما باشد. از زمان پایان تمرین یا کسب موفقیت در فعالیت افراد مطلع شوید. سپس درهمان لحظه با فرستادن پیامی می‌توانید آن‌ها را تشویق و یا به رقابت دعوت کنید. شما حتی می‌توانید با Digital Touch ضربان قلب خود در حین ورزش کردن را ارسال کنید.

استفاده با صندلی چرخ‌دار تناسب‌ اندام برای همهقابلیت های موجود Accessibility بر روی Apple Watch

برنامه Workout جزئیات را به چالش بکشید.اکنون شما می‌توانید تا پنج سنجش تمرینی یعنی فاصله، سرعت حرکت، کالری فعالیت، ضربان قلب و زمان سپری‌ شده را همگی به‌صورت یکجا بدون جابه‌جایی صفحه مشاهده کنید. شما می‌توانید مهم‌ترین سنجش تمرینی خود را برجسته کنید، قسمت‌ها را علامت‌گذاری کنید و تمرین‌های ورزشی مثل پیلاتس و مشت زنی را نشانه‌گذاری کنید. ساعت هوشمند شما حتی به‌صورت خودکار در حین حرکت مکث می‌کند، مثل ایستادن پشت چراغ‌قرمز، و وقتی حرکت کردید، بقیه کار خود را ادامه می‌دهد.

برنامهBreathe ذهن خود را آرام کنید.به بدن خود استراحت بدهید.
برنامه Breathe شما را در مجموعه‌ای از ضرباهنگ دم و بازدم عمیق راهنمایی می‌کند و به شما کمک می‌کند تا استرس روزمره خود را بهتر مدیریت کنید و یا صرفاً چند لحظه آرامش‌بخش را تجربه کنید. هرزمانی که می‌خواهید، با استفاده از انیمیشن‌های جذاب و ضربات نرم بر روی صفحه، شروع کنید تا به هدف برسید. وقتی فعالیت شما تمام شد به نمودار ضربان قلب خود نگاه کنید و از Breathe reminders Time to(یادآورهای زمان تنفس) برای ایجاد یک ‌زمان نوبت تمرینی در هر روز استفاده نمایید.

Messagesپاسخ‌دهی با قابلیت‌های کم یا زیاد.
با انیمیشن آتش بازی صفحه را تزیین کنید. یک برچسب اضافه کنید. یک راز را با جوهر نامرئی بازگو کنید. حتی می‌توانید با دست خط خود و یا به‌صورت نقاشی روی صفحه نمایش جواب دهید و اجازه دهید اپل آن را به متن تبدیل کند. کل گزینه‌های شما که شامل صورتک‌های بزرگ‌تر، طرح‌های لحظه‌ای، ریتم ضربات صفحه و ضربان قلب می‌شود اکنون یکپارچه شده‌اند، پس شما می‌توانید سریع‌تر ازهمیشه پیام‌ها را ارسال کنید و به پیام‌ها جواب دهید.

در مورد Messages در سیستم عامل iOS10 بیشتر بیاموزید

با دستگاهی که روی مچ دست خود بسته‌اید حتی کارهای بیشتری را انجام دهید.


کنترل خانه خود

از برنامه Home استفاده کنید تا همه دستگاه‌های سازگار با HomeKit را از طریق ساعت هوشمند خود مدیریت کنید. تنها با یک ضربه روشنایی خانه را تنظیم کنید، ببینید چه کسی پشت در منتظر است و یا دستگاه تنظیم دمای خانه خود را چک کنید.


به‌صورت خودکار درخواست کمک کنید.

مهم نیست در کجای دنیا زندگی می‌کنید، دکمه کناری را فشار داده و نگه دارید، SOS یک تماس با سرویس‌های اضطراری محلی برقرار می‌کند. SOS همچنین می‌تواند پیامی ارسال کند تا به‌سرعت به مخاطبین اضطراری شما هشدار دهد.


پرداخت درون برنامه

کارت هدیه خود را شارژ کنید. دقایقی را به پارک متر خود اضافه کنید. وعده غذایی محبوب خود را سفارش بدهید. حالا شما می توانید با استفاده ازسرویس Apple Pay، از ساعت هوشمند خود به شکل ایمن، پرداخت درون برنامه ای را انجام دهید.


قفل دستگاه مک خود را باز کنید.

زمانی که ساعت هوشمند اپل را به دست دارید و در نزدیکی دستگاه مک خود هستید، دستگاه مک شما آن را شناسایی کرده و به‌صورت خودکار شما را وارد حساب کاربری‌تان می‌کند. بنابراین به‌محض اینکه آن را روشن کنید، آماده برای استفاده است.