watchOS

آسان تر.

هوشمندتر.

شبیه تر به شما.

شریک تمرینی و مربی باهوش تر. روشی موثرتر در پیگیری و بررسی ضربان قلب. درک بهتر سلیقه موسیقایی شما ودستیاری فعالتر در تمام طول روز. با watchOS 4، اپل واچ بیش از هر زمان دیگری با شما هماهنگ است.

Activity

Activity

شما را بهتر می شناسد . به همین خاطر موجب پیشرفت بیشتر شما می گردد.

Activity

تشویق روزانه پیشرفتهای شخصی روزانه خود را از لحظه ای که Apple Watch را به دستتان میبندید، دریافت کنید. عملکردهایی نظیر اینکه چه دستاوردهایی در حال خاتمه است یا چگونه ترغیب شوید تا نوار پیشرفت فعلی خود را ادامه دهید را بیاموزید.

Activity

فعالیت عصرانه اپل واچ برای فهمیدن اینکه چه زمانی در پایان روز نیاز به بالا بردن فعالیت خود دارید ، به اندازه کافی باهوش است و به شما پیشنهاد خاصی مبنی بر چگونگی رسیدن به هدف های Move، Exercise و Stand خواهد داد.

Activity

چالش ماهانه Apple Watch به منظور با انگیزه نگه داشتن شما برای مدت زمانی طولانی، چالش هایی شخصی بر مبنای فعالیتهای تکمیل شده تان از ماه پیش به شما ارائه می دهد. به پیگیری پیشرفت ورزشی خود در هر زمان در برنامهActivity بر روی iPhone بپردازید.

Activity

جشن ها افکت های تمام صفحه جدید،هر زمان که شما یک حلقه فعالیت تمرینی را به اتمام می رسانید و یا به هدف ورزشی تان می رسید خبر پیروزی و فتح آن را به شما می دهد.

Workout

Workout

طراحی دقیق در خور سبک تمرینی شما.

Workout

شروع سریع. هر زمان که احساس آمادگی کردید به تمرین بپردازید. تنها با یک ضربه بدون معطلی، هر نوع تمرین ورزشی که می خواهید را شروع کنید.

Workout

تمرین با شدت بالا در فواصل معین. با سیستم نظارت سفارشی ضربان قلب و اعمال حرکتی، شما می توانید با دقت بیشتری میزان کالری سوزی خود در حین انجام سخت ترین تمرینات هوازی را پیگیری کنید.

Workout

منوی بهبود یافته پیگیری شنا. تمرین ورزشی به روز رسانی شده Pool Swim به طور خودکار تعداد ستها و نوبت های استراحت، سرعت هر ست و مسافت طی شده با هر نوع ضربه ای را پیگیری می کند.

Workout

همگام سازی تجهیزات باشگاهی Apple Watch خود را به منظور همگام سازی، نگهداری و ثبت کامل معیارهای سنجشی مهم نظیر ضربان قلب، سرعت وکالری با تجهیزات و وسایل سازگار باشگاهی Pair کنید.

Workout

تعویض سریع. زمانی که به صورت پشت سر هم در حال انجام تمرینهای ورزشی یا تمرین برای فعالیت هایی نظیر مسابقات سه گانه هستید، می توانید به راحتی از یک نوع تمرین به نوع بعدی در یک جلسه واحد جا به جا شوید. سپس در انتها از یک خلاصه جامع از اطلاعات کلیدی تمرینات خود برخوردار شوید.

Workout

Do Not Disturb زمانی که شروع به انجام یک تمرین ورزشی می کنید Apple Watch به طور خودکار گزینه Do Not Disturb را روشن می نماید. بنابراین به عنوان مثال به هنگام تمرین یوگا، دیگر مزاحمتی از جانب پیام، تماس یا ایمیل برای شما ایجاد نخواهد شد.

Music

Music

بازسازی انگیزه

Music

آهنگهای بیشتر بر روی مچ دستتان. اپل واچ به شما اجازه می دهد تا بیش از 40 میلیون آهنگ را استریم کنید 2، از آهنگهایی که دوست دارید گوش دهید خبر داشته و حتی مقدار بیشتری از آن را برایتان ذخیره می کند. بنابراین شما همیشه انگیزه ای که نیروبخش تمرینات ورزشی شما می باشد را در اخیار خواهید داشت.

Music

همگام سازی خودکار. اکنون لیستهای پخشی که Apple Music برای شما گردآوری کرده است Heavy Rotation و Favorites Mix و New Music Mix به صورت خودکار با Apple Music شما همگام سازی می شود.*

دستیار سراسر روز

دستیار سراسر روز

لحظه خود را بهبود داده و بعدی را پیش بینی کنید.

دستیار سراسر روز

نمای ساعت Siri. استفاده از هوش سیری، به طور فعالانه اطلاعاتی که احتیاج دارید را در زمان نیازتان به شما نمایش می دهد. همچنین اضافه شدن یک سری از نمودارها و پیچیدگی های جدید به Siri، این نمای ساعت را تبدیل به هوشمندترین Watch Face کرده است.

دستیار سراسر روز

نمای ساعت kaleidoscope عکسهای ایستای خود را به الگوهایی مسحورکننده و به هم پیچیده که در طول روز حرکت کرده و تغییر می کنند مبدل سازید و حتی با چرخاندن Digital Crown حرکت سریعتر آنها را نظاره گر باشید.

دستیار سراسر روز

نمای ساعت Toy Story شخصیت های معروف داستان اسباب بازیها: Woody، Buzz Lightyear و Jessieرا به صورت انیمیشنی و متحرک بر روی صفحه Apple Watch تجربه کنید.

نرم افزارهای جدید برای شما.

بهبودهای کل سیستم در watchOS 4 نظیر پاسخگویی سریعتر برنامه، حالتهای جدید پس زمینه، دسترسی به هسته مرکزی Bluetooth و Water Lock، این امکان را به توسعه دهندگان می دهد تا نرم افزارهایی کاربردی تر و سرگرم کننده تر برای کاربران خلق کنند.